Home Malt Master ZESTAW ZE SZKLANKAMI
Zobacz większy
Glenfiddich

Malt Master ZESTAW ZE SZKLANKAMI

270,00 zł

OCENA: 0

O PRODUKCIE

Malt Master to złoty środek odnaleziony pomiędzy niezwykłymi, bo ponadczasowymi wartościami. Dziesięciolecia poświęcenia wyjątkowych umiejętności, inspiracja przemieniająca się w szalenie inteligentne idee sprawiły, że Malt Master zawitał do naszej równie oryginalnej oferty.

W tym wydaniu spotykają się aromaty ziemi, które już zawsze będą kojarzyć się z surowym brązem, niewinną bielą i soczyście nasyconym turkusem. Po chwili wyłania się posmak namoczonego, surowego drewna. Ten aromat doskonale komponuje się z głęboką, aksamitną i dość niewinną wanilią. Smaki w Malt Master wpadają w tonacje ostre. W tym wachlarzu doznań orientalne przyprawy chętnie podkreślają swoją obecność. Po chwili jednak w kubkach smakowych rozwija się słodycz śliwki, która trwa nieprzerwanie, aż do ponownego sięgnięcia po masywną szklaneczkę trunku.

Malt Master jest mistrzem w swojej dziedzinie, dlatego też wykończenie smaku whisky śliwką jest tak naprawdę początkiem niesamowitej historii. Pomimo tego, że po kubkach smakowych rozlewa się przyjemne ciepło domowej, pysznej śliwki, to po chwili następuje równie słodki zwrot akcji. Odrobina prażonych migdałów ustępuje miejsca jedwabiście gładkiej powierzchni, która zwiastuje eleganckie, luksusowe i pełne nonszalancji wspomnienia.

Szlachetne smaki w Malt Master - niech luksus trwa wiecznie!

Whisky w kuluarach nazywana jest płynnym złotem. Niemniej jednak Malt Master postanowiła zagrać na nosie zwyczajności, dlatego też do głosu dochodzi głęboka, rubinowa tonacja czerwieni. To królewska barwa, która zwiastuje bogactwo, luksus i dystyngowaną charyzmę. Skupmy się na zmyśle powonienia. Po pierwszym płytkim wdechu, następuje dość surowy zwrot akcji - wyczuwalna jest wilgoć ziemi oraz aromat nasączonego drewna. Te tonacje zapachowe dumnie przeplatają się z głęboką, dość niewinną, acz słodką wanilią oraz przygaszonym żarem dymnym. Malt Master zaskakuje nie tylko piękną, rubinową barwą, ale także smakiem. Bogate, złożone tonacje powstają bowiem w wyniku podwójnie przeprowadzonego procesu dojrzewania. Kuszące wiśnie i śliwki flirtują z nutą prażonych migdałów. Aby podkreślić lekko domową atmosferę, Malt Master kusi także smakiem świeżo upieczonego ciasta owocowego. Zakończenie zwiastuje jedwabiste i gładkie wspomnienie posmaku.

Warto wspomnieć, iż Glenfiddich Malt Master w 2013 otrzymała srebrny medal w zawodach International Spirits Challenge.

Malt Master możesz u nas spotkać w zestawie ze szklankami. Whisky w tym wydaniu jest świetnym pomysłem na prezent dla prawdziwego smakosza złotego… to znaczy rubinowego trunku.

30 innych produktów w tej samej kategorii:


Czy masz skończone 18 lat?


TAK ✓NIE ✕