Home
Filtrowanie
Marka

Alkohole - zobacz naszą ofertę 

Czy wiesz, że Dania i Kanada roszczą pretensje do wyspy Hans z powodu whisky? A może słyszałeś o tym, że „woda życia” w czasach prohibicji była przepisywana na receptę przez lekarzy?

Wiedziałeś, że rum przeznaczony dla żeglarzy, był rozwadniany przez zazdrosnych kapitanów statków? A może słyszałeś o tradycji picia wódki za panowania Piotra Wielkiego, kiedy to trunek podawany był dyplomatom w Pucharze Orła Białego, w którym mieściło się aż półtora litra wódki? Jeśli nie wiedziałeś o tych ciekawostkach, to znak, iż koniecznie musisz odwiedzić sklep Squad Whisky w Poznaniu! 

W wirtualnych przestworzach, online kusimy niuansami o alkoholach świata, aby rozbudzić najbardziej wymagające kubki smakowe! Na miejscu natomiast, przy degustacji ekskluzywnych trunków najwyższej jakości, opowiadamy wciągające historie i zdradzamy sekrety wyrazistej „wody życia”.

Uwaga - promocja

Zobacz wszystkie

Degustuj, smakuj, odkrywaj!

Poprzez inspirujące opowieści, pragniemy pokazać, że ekskluzywna whisky, rum, gin, burbon to nie tylko produkty opisane ceną, etykietą i nazwą. To przede wszystkim tradycja, skrupulatność i dokładność wykorzystywana w procesie powstawania każdego trunku, to kreatywność, egzotyczne smaki, wyrazistość i oryginalność. W Squad Whisky pracują pasjonaci wiedzy o alkoholach świata. To wyjątkowe miejsce na mapie Poznania, w którym można nie tylko kupić whisky, gin, rum, wódkę, Burbon i koniak, ale przede wszystkim oddać się przyjemnej degustacji trunków w klimatycznym, charakternym wnętrzu.

Zapraszamy do rozsmakowania się w naszej wyrazistej ofercie!


Czy masz skończone 18 lat?


TAK ✓NIE ✕