Home
Wyspy

Whisky szkocka z rejonu wysp 

Szkocja – państwo, w którym na plan pierwszy wysuwają się znane miasta, jak Edynburg i Glasgow czy rejon Highlands. To ojczyzna słynnych, tradycyjnych kiltów i dźwięcznych dud. To także miejsce, w którym bursztynowy trunek otrzymał własne, niezwykłe prawo zwyczajowe. Szkocja to nie tylko miasta, to także ponad 300 wysp, które tworzą piękne krajobrazy u wybrzeży państwa. To właśnie wśród nich rozpoczyna się mieszanka historii, niezwykłej produkcji, pięknej tradycji, aromatycznych tonacji, charakternych posmaków i subtelnych odsłon… whisky.

Uwaga - promocja

Zobacz wszystkie

Wysokogatunkowe whisky ze szkockich wysp – zapraszamy do Squad Whisky!

W Squad Whisky zebraliśmy wysokogatunkowe bursztynowe trunki, które pochodzą z wysp położonych tuż u wybrzeży Szkocji. Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć whisky z Islay, czyli wyspy torfem pachnącej. Nazwa wyspy wśród prawdziwych smakoszy wywołuje przyspieszone bicie serca. Nowicjuszy natomiast kusi tajemną opowieścią, która odkrywa się wraz z kolejnymi nutami trunku, raczącymi podniebienia.

Na naszej stronie internetowej dumnie prezentują się m.in. whisky z wyspy Skye, Orkady czy Jura. W sklepie Squad Whisky w Poznaniu bursztynowy trunek nie tylko jest prostym opisem pochodzenia, oznaczonym ceną i etykietą – tu kreuje się nowa opowieść, degustacja wrażeń, dlatego też wszystkich żądnych smakowych wypraw zapraszamy do naszego wyjątkowego miejsca!


Czy masz skończone 18 lat?


TAK ✓NIE ✕